PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127378}
7,2 768
ocen
7,2 10 1 768
Generacja C.K.O.D.
powrót do forum filmu Generacja C.K.O.D.

Bunt sponsorowany

ocenił(a) film na 1

opowieść o outsiderach, którzy ośmieszając własne ideały, stają się częścią systemu, tkwią w status qou

ocenił(a) film na 10
framlodz

nie nie to nie tak ... a jak ? nie moge Ci tego napisać gdyż nie masz prawa zrozumieć

ocenił(a) film na 9
fajnytomek

świetny film o najlepszym polskim zespole.

ocenił(a) film na 8
fajnytomek

Ja może też nie rozumiem (nie wiem...), ale na pewno Ci wierzę, Panie Tomaszu. :-)

ocenił(a) film na 8
framlodz

Użytkowniku, drogi. Nie zdajesz sobie z tego sprawy jeszcze, ale oni ośmieszyli przede wszystkim ludzi ,którzy mają kłopoty z myśleniem... Do których Ty najwidoczniej się zaliczasz...

ocenił(a) film na 8
luckynarc

W jednej z ich piosenek pada stwierdzenie "Dwadzieściakilka lat , żadnych ideałów /Tylko Iggy Pop, miałby szansę". Tak więc jak możesz wspominać o jakichkolwiek ideałach? Ci ludzie zebrali się przede wszystkim ,bo mieli coś do powiedzenia. Każde ich zachowanie zostało przemyślane i zaplanowane. Chcieli ośmieszyć ludzi, którym się wydaje, że postaci wykreowane na potrzeby zespołu to te same postacie w domu ,czy na spacerze z psem. Zabawili się formą, pokazali ,że "można być konsekwentnym w niekonsekwencji". Złapali Cię na swoje tricki. Poległeś. Z czego nie ukrywam jestem uradowany.

ocenił(a) film na 5
luckynarc

Zespolik, który ma w d... najaranych na nich pseudo-zbuntowanych fanów z bogatych rodzin. Bo łatwo się buntować, kiedy tatuś i mamusia się o ciebie martwią, przynajmniej finansowo. Kulki wsiąknęły w system jak gąbka, najlepszy przykład bełkotliwy komiks Ostrowskiego o Chopinie, na który dostał w cholerę kasy z Ministerstwa Kultury. Poza tym przychodzić narąbanym jak kopara na koncerty - warci tacy muzycy takich fanów.

wuj_Jozef

ale, że o co Ci stary chodzi, bo nie skumałem

ocenił(a) film na 5
whitlow

Ostrowski napisał marny komiks o Chopinie, dość obrazoburczy, ale, że nie jest w stanie odnieść komercyjnego sukcesu, ten badziew finansowany jest z Ministerstwa Kultury, czyli z pieniędzy podatników. Pseudobuntownik, pseudoartysta.

ocenił(a) film na 8
framlodz

Przykro to stwierdzić, ale niestety kolega ma rację. A przynajmniej poniekąd ją ma... Ostatnia płyta to już kompletne nieporozumienie a jeszcze romans z TVNem (!) przekreślił ich na dobre.

ocenił(a) film na 8
jovus

Właśnie ta ostatnia płyta to soczysty kopniak w dupe tym, którzy nadal myśleli że ckod nagra kolejne butelki z benzyną i kamienie. Oni mają po trzydzieścikilka lat, dwóch ma dzieci, przed czym mają się teraz buntować ? Plan Ewakuacji to bardzo dojrzała płyta, i kto tego nie rozumie, niech dalej słucha comyi happysadu.

ocenił(a) film na 8
yogi234

Widzę nieźle szufladkujesz ludzi. Kto nie słucha CKOD słucha Comy, kto nie słucha Led Zeppelin tego z pewnością ulubioną muzyką jest twórczość Britney Spears... Życzę powodzenia. Nagrali bo musieli. Bo wytwórnia naciskała. Takie jest moje spojrzenie na tą płytę. Od dawna wielu członków CKOD wypowiada się zgodnie, że po prostu brak im pomysłu na dalszą twórczość pod tym szyldem. Ja w pełni się z tym zgadzam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones